Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:28:04

Створення комфортних умов для ведення бізнесу – необхідна умова розвитку економіки

11.07.2013   09:43

Із створенням Міністерства доходів і зборів та за рахунок об'єднання податкового і митного аудиту суттєво зменшується кількість візитів на підприємства, тобто замість 2-х перевірок буде лише одна.

Це знайшло позитивні відгуки у бізнес-середовищі Чернігівщини.

За статистикою, протягом першого півріччя 2013 року проведено 656 документальних перевірок (планових та позапланових), що на 9,4% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За їх результатами  сума надходжень збільшилась на 4,0 млн.грн. (22,2 млн.грн. за 6 місяців 2013 року порівняно з 18,2 млн.грн. за 6 місяців 2012 року).

З початку року проведено лише 48 планових перевірок, що майже втричі менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому сума надходжень склала 9,7 млн.грн.

Також проведено 608 позапланових перевірок, за результатами яких до бюджету додатково надійшло 12,4 млн.грн., що в 4 рази більше, ніж торік.

Крім того, перевірками  упереджено безпідставне відшкодування  ПДВ у сумі 1,7 млн. грн.. З початку  року збитки зменшені на 8,5 млн.грн.. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн.грн.

Дистанційно працювати  з клієнтами нового відомства дозволить запровадження електронних сервісів. За рахунок введення електронних перевірок підвищиться якість і зменшиться термін проведення аудиту, - запевняють у Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Такі підходи  до податкового та митного контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого  втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.