Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:20:55

Держфінінспекція в Чернігівській області виявила порушення при проведенні ревізії ПАТ «Хімтекстильмаш»

11.07.2013   08:32Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії ПАТ «Хімтекстильмаш» виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2402 тис.гривень.

Протягом ІІ півріччя 2010, 2011 та 2012 років Товариством не проводились відрахування до державного бюджету 30% обсягу коштів від фактичної сплати орендарями за оренду державного майна, в результаті чого втрати державного бюджету склали – 101 тис.гривень.

В результаті реалізації продукції за цінами, нижчими від виробничої собівартості, Товариством недоотримано фінансових ресурсів на суму 293 тис.гривень.

Також виявлено прострочена дебіторська заборгованість по розрахунках за постачання обладнання в сумі 521 тис.грн, по якій Товариством не проводилась претензійно – позовна робота, резерв сумнівних боргів не нараховувався і яка взагалі відсутня в обліку дебіторів.

До того ж Товариством безпідставно списано дебіторську заборгованість на суму 1439 тис.грн по розрахунках з ЧФЧП  «Промбудоліямаш» при умові того, що під час визнання ЧФЧП «Промбудоліямаш» банкрутом в судовому порядку, Товариство не подавало вимоги про включення відшкодування вищевказаного боргу до реєстру кредиторів у визначений законодавством термін та претензійну роботу взагалі не проводило.

За результатами контрольного заходу на 2 посадових осіб складено протоколи за ст. 164-2 КупАП. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Прес-служба
Держфінінспекції в  Чернігівскій області

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.