Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:14:28

Вулична торгівля і МАФи. ВІДЕО

10.07.2013   10:47

На початку року один із чиновників міської ради говорив про площадки соціальної торгівлі, як альтернативу вуличній нерегульованій торгівлі

Але ця ідея за півроку трансформувалася і переросла у штрафи-заборони для громадян та встановлення так званих малих архітектурних форм у різних куточках міста, зручних і незручних. І, як здається, не дуже соціальних. Вартість утримання одного бутіка не по кишені бабусі, яка винесла на продаж свою городину чи ручні вироби. Часто вартість оренди задорога і для підприємців та оптовиків.

Проте, міська рада продовжує боротися із "вуличною торгівлею" старими методами: штрафами. І з офіційного повідомлення управління споживчого ринку та підприємництва міської ради слідує, що непогано. У тексті мова йде про те, що "Штрафних санкцій на загальну суму 19 тисяч 860 гривень нараховано з початку року адміністративними комісіями Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад за торговельну діяльність у невстановлених місцях.

Це – результат щоденних оперативно-профілактичних відпрацювань у місцях вуличної торгівлі та стихійних ринків, що проводяться спеціалістами управління споживчого ринку та підприємництва міської ради спільно з фахівцями Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділення обслуговування ринків міського відділу УМВС України у Чернігівській області та інспекторами-ревізорами КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» і екологічної інспекції КП «АТП - 2528».

За результатами обстеження виявлено факти несанкціонованого розміщення понад 150 об’єктів дрібнороздрібної торгової мережі з продажу плодоовочевої продукції, кондитерських виробів, квасу кегового та різноманітних промислових товарів.

Учасники рейдів-перевірок проводять профілактичні бесіди щодо недопущення порушень вимог чинного законодавства, на суб’єктів господарювання, які здійснювали торговельну діяльність у невстановлених місцях, складено 142 протоколи про адміністративні правопорушення."

А про те, якої думки про МАФи і тих, хто їх встановлює, чернігівці йдеться у сюжеті телеканалу "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини