Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 15:47:35

Заборгованість із заробітної плати в Чернігові зменшилась на 1,7 млн.грн

08.07.2013   16:32Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом першого півріччя поточного року проведено 15 перевірок.

За їх результатами до ПАТ “ЧеЗаРа”, ТОВ “Чернігівгазспецсервіс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Готель Градецький”, ТОВ “МіСПО”, УВП УТОС, ДП “БК “Домобудівник” внесено 12 документів прокурорського реагування. Вимога документів – усунення виявлених порушень трудового законодавства в частині оплати праці та законодавства про збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім того, прокурорськими перевірками виявлені недоліки контролю у сфері оплати праці, на усунення яких внесені подання в Управління соціального захисту населення Новозаводської та Деснянської районних у м. Чернігові рад, Чернігівської міської ради, ДПІ в м.Чернігові. За результатами розгляду подань до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю.

Також за втручання прокуратури чернігівськими підприємствами сплачено заборгованості з заробітної плати на 5,5 млн. грн., зі сплати єдиного соціального внеску – 2,4 млн. грн.

Одночасно в інтересах соціально незахищених осіб за їх зверненнями прокурорами подано та підтримано в суді 15 позовів про стягнення з підприємств заборгованої заробітної плати. Усі позови судом задоволено. На сьогодні з цих судових рішень реально виконано 4 на суму 21 тис. грн, але стягнення решти боргу продовжує перебувати в прокуратури на контролі.

Довідково:
Борг із виплати заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.01.13 становив 10,1 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 6,7 млн. грн.), станом на 01.07.13 – 8,4 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 5,3 млн. грн.), тобто з початку року заборгованість зменшилася на 1,7 млн. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів на 01.01.13 становила 1835,7 тис. грн., на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1589,2 тис. грн. Станом на 27.06.13 по вказаним категоріям підприємств заборгованість складає – 1899,7 тис. грн. та 1217,4 тис. грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.