Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 07:42:23

Заборгованість із заробітної плати в Чернігові зменшилась на 1,7 млн.грн

08.07.2013   16:32Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати протягом першого півріччя поточного року проведено 15 перевірок.

За їх результатами до ПАТ “ЧеЗаРа”, ТОВ “Чернігівгазспецсервіс”, ЗАТ “Архітектурна майстерня комплексного проектування”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Готель Градецький”, ТОВ “МіСПО”, УВП УТОС, ДП “БК “Домобудівник” внесено 12 документів прокурорського реагування. Вимога документів – усунення виявлених порушень трудового законодавства в частині оплати праці та законодавства про збір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окрім того, прокурорськими перевірками виявлені недоліки контролю у сфері оплати праці, на усунення яких внесені подання в Управління соціального захисту населення Новозаводської та Деснянської районних у м. Чернігові рад, Чернігівської міської ради, ДПІ в м.Чернігові. За результатами розгляду подань до відповідальності притягнуто 2 посадові особи органів контролю.

Також за втручання прокуратури чернігівськими підприємствами сплачено заборгованості з заробітної плати на 5,5 млн. грн., зі сплати єдиного соціального внеску – 2,4 млн. грн.

Одночасно в інтересах соціально незахищених осіб за їх зверненнями прокурорами подано та підтримано в суді 15 позовів про стягнення з підприємств заборгованої заробітної плати. Усі позови судом задоволено. На сьогодні з цих судових рішень реально виконано 4 на суму 21 тис. грн, але стягнення решти боргу продовжує перебувати в прокуратури на контролі.

Довідково:
Борг із виплати заробітної плати на підприємствах міста станом на 01.01.13 становив 10,1 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 6,7 млн. грн.), станом на 01.07.13 – 8,4 млн. грн. (в т.ч. на економічно-активних підприємствах – 5,3 млн. грн.), тобто з початку року заборгованість зменшилася на 1,7 млн. грн.

Заборгованість підприємств-банкрутів на 01.01.13 становила 1835,7 тис. грн., на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1589,2 тис. грн. Станом на 27.06.13 по вказаним категоріям підприємств заборгованість складає – 1899,7 тис. грн. та 1217,4 тис. грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій 07:42

World NGO Day офіційно виник в 2010 році і відзначався 12 державами Балтійського моря. Вперше відзначено на рівні ООН в 2014 році.

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини