Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:07:55

Гігант повертається: Білкозин відновлює виробництво

06.07.2013   13:20Агенцiя

Гігант харчової промисловості повертається! Прилуцький завод "Білкозин", єдиний в Україні та один із дванадцяти у світі з виробництва колагенової оболонки, відновлює виробництво: 26 червня після кількарічної перерви запущено дві виробничі лінії в цеху № 2.

Як повідомив "ВЧ" заступник міського голови Прилук Олександр Сивенко, це лише початок. Уже після 9 липня в планах керівництва ТОВ "Прилуцький завод "Білкозин" - запуск п'яти ліній, що вироблятимуть оболонку для сосисок. І наприкінці цього місяця має відбутися офіційне відкриття виробництва.

За словами генерального директора підприємства Олександра Чернолуцького, наразі штат працівників заводу - 400 чоловік. Здебільшого це ті, хто і раніш трудився на "Білкозині". До кінця 2013-го колектив розшириться до 640 чоловік. Також Олександр Романович запевнив, що до грудня підприємство вийде на 80% своєї потужності. А це 120 мільйонів погонних метрів оболонки на рік.

Відновлення виробництва на заводі "Білкозин", - прокоментував подію Олександр Сивенко, - позитивно вплине на розвиток не тільки Прилук, а й усієї Чернігівщини. По-перше, це робочі місця. По-друге, значні надходження до бюджету. По-третє, зростання обсягів промислового виробництва. Тож не дивно, що ситуація на "Білкозині" перебуває на особистому контролі облдержадміністрації.

До речі, всі обіцянки Олександра Чернолуцького щодо термінів відновлення виробництва виконуються. Наприкінці лютого-на початку березня поточного року шляхом аукціону було придбано основний майновий комплекс старого заводу "Білкозин". У другій половині квітня розпочалися відновлювальні роботи, завезення сировини, ремонт існуючого обладнання. І от дійшла черга до запуску виробництва.

Також приємно відзначити, що у новоствореного ТОВ "Прилуцький завод "Білкозин" заборгованість по зарплаті, відрахуванням до Пенсійного фонду, сплаті податків тощо відсутня.

Під час екскурсії, проведеної 26 червня для партнерів, постачальників та споживачів, "Білкозин" презентував нові види своєї продукції, що випускатиметься тільки в Прилуках.
Уже найближчим часом має розпочати роботу цех №3. Отже, на одне діюче підприємство в нашому регіоні стане більше.

Андрій Гончар, газета "Відомості Чернігівщини"
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві 08:13

18 лютого, в цеху технічної крейди ПрАТ «Новгород-Сіверський завод будівельних матеріалів», працівник зазнав важкої травми - відкритий перелом лівої плечової кістки з рвано-скальпованими ранами лівого передпліччя та множинними дрібними скальпованими ранами обох кистей з відривом нігтьових пластин I-II-III пальців обох кистей.

Єлизавета Лудінова у “Вокальному абонементі”

Єлизавета Лудінова у “Вокальному абонементі” 08:06

Володарка неповторного сопрано, лауреат міжнародного конкурсу Єлизавета Лудінова 23 лютого представила велику двочасну сольну програму на сцені обласного філармонійного центру у рамках проєкту “Вокальний абонемент”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини