Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:48:41

ПриватБанк відкрив свої відділення для чернігівських школярів

02.07.2013   11:21Агенцiя

У ході літніх шкільних канікул ПриватБанк відкрив свої двері для школярів Чернігівщини.

Організовані банком екскурсії для дітей дозволять їм не тільки подивитися, як працюють банки, а й навчитися користуватися найсучаснішими послугами і технологіями.

На безкоштовні екскурсії в банк можна записатися в будь-якому відділенні банку в регіоні. Учасником цієї цікавої програми, яка проходить в рамках Національної програми фінансової грамостності ЮніорБанку, може стати будь-який школяр віком від 6 про 17 років.

“Сучасні діти набагато частіше батьків користуються смартфонами, йдуть в ногу з часом, – говорити керівник напряму “Юніорбанк” Кормич Тетяна. – У нас у банку вони навчаться застосовувати цю техніку з користю для себе і відкриють багато цікавого, технології майбутнього, про які вони тільки чули “.

Крім можливості подивитися банк “зсередини”, школярі зможуть отримати “дорослу” пластикову карту Юніора і підключитися до електронних сервісів банку. Також у програмі заплановані різноманітні цікаві вікторини, найактивніші учасники яких отримають цікаві подарунки від ПриватБанку.

Програма “Юніорбанк”, спрямована на підвищення фінансової грамотності серед школярів, стартувала з 2009 року в Україні. Сьогодні “Юніорбанк” працює в Україні, Росії, Грузії та ряді країн ЄС. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з банківських послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Прес-служба Чернігівського РУ ПриватБанку

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини