Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 20:35:01

У січні–березні 2013 р. збитково працювали 52,1% підприємств

19.06.2013   08:02

Фінансові результати великих та середніх підприємств Чернігова за січень–березень 2013 року

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банківських та бюджетних установ) за січень–березень 2013 р. отримано прибутковий фінансовий результат до оподаткування в сумі 97 млн.грн. (січень–березень 2012р. – 42,6 млн.грн. збитку).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 47,9%, отримано 158,8 млн.грн. прибутку. Основна його частина сформована в промисловості (141,3 млн.грн.), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (11 млн.грн.).

У січні–березні 2013 р. збитково працювали 52,1% підприємств, які отримали 61,8 млн.грн. збитків. Найбільші суми збитків спостерігалися в промисловості (23,8 млн.грн.), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (19,5 млн.грн.) та будівництві (9,8 млн.грн.).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини