Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:55:19

Прибуток одержали більше половини підприємств Чернігівщини

03.06.2013   10:19

Фінансові результати великих та середніх підприємств області за січень–березень 2013 року

За даними фінансової звітності, великими та середніми підприємствами області (крім підприємств сільського господарства і бюджетних установ) за січень–березень 2013р. отримано позитивний фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 99,2 млн.грн. (за січень–березень 2012р. – 0,8 млн.грн. збитку).

Прибуток одержали більше половини (54,4%) підприємств на суму 209,3 млн.грн., що на 21,1% більше, ніж за відповідний період 2012р. Найбільше зросли прибутки на підприємствах промисловості, лісового та рибного господарства, оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, будівництва. Домінуючу частку (82,9%) прибутку формували підприємства промисловості.

Із загальної кількості підприємств 45,6% мали збитки, їх сума порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилася на 36,6% і становила 110,1 млн.грн.

Позитивне сальдо отримали підприємства м.Чернігова та 15 районів області, серед них найбільші прибутки мали підприємства Корюківського, Чернігівського та Ріпкинського районів.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.