Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 16:11:32

Безкоштовний WiFi у відділеннях Приватбанку

30.05.2013   12:01Агенцiя

Тепер жителі чернігівського регіону можуть скористатися мережею WiFi для проведення банківських операцій прямо у відділеннях.

Таку можливість для своїх клієнтів надав Чернігівська філія ПриватБанку.

Клієнт, зайшовши практично в будь-яке відділення Банку в Чернігові та області, може підключиться до інтернету, використовуючи свій смартфон або планшет через вільну мережу WiFi.

- Інноваційна політика ПриватБанку увазі перехід на самообслуговування клієнтів, а за допомогою вільного доступу до інтернету співробітники можуть проводити навчання наших клієнтів користуватися такими популярними банківськими інтернет-додатками як «Приват24», «Скарбничка», «СМС-банкінг» та інші прямо на смартфонах або планшетах клієнтів, - говорить директор чернігівської філії Бойко Ася Валентинівна. - Клієнти дуже швидко звикають до зручності інтерфейсу і простоті використання, і все частіше починають пользуваться банківським сервісом не виходячи з дому. У випадку клієнти можуть прийти до нас у відділення, щоб підключиться до інтернету і провести банківську операцію самостійно.

У Чернігові та області функціонує 76 відділень, розміщені в найбільш зручних для клієнтів місцях.

Прес-служба Приватбанку

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.