Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:41:56

Переважна більшість товарів тривалого користування, якими володіє населення Чернігівської області, є імпортними

30.05.2013   08:04

Скільки товарів тривалого користування ми маємо

У жовтні 2012 р. органами державної статистики було проведено вибіркове опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов життя, щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування.

За даними опитування 93,6% домогосподарств Чернігівської області мають холодильники, 91,4% – телевізори кольорові та електропраски, 82,8% – мобільні телефони, 74% – пральні машини, 69% – електропилососи тощо.

Незважаючи на необхідність направляти суттєву частину коштів на харчування, протягом двох останніх років у сім’ях області зросла частка найсучасніших та дорогих товарів (комп’ютерів, супутникових антен, морозильників та відеокамер). Серед областей Полісся жителі Чернігівщини мають найменше телевізорів, мікрохвильових печей та ноутбуків.

У той же час у нас в 1,7 раза більше, ніж у цілому в країні забезпеченість велосипедами. Ними володіє близько 62% домогосподарств області, що пов’язано з великими відстанями між населеними пунктами та обмеженим регулярним транспортним сполученням. Автомобілі має в своєму користуванні 18,7% домогосподарств, причому майже кожен п’ятий автомобіль куплено за останні 5 років.

Переважна більшість товарів тривалого користування, якими володіє населення Чернігівської області, є імпортними. Це 100% мобільних телефонів, швейних машин, мікрохвильових печей та персональних комп’ютерів, 99% відеомагнітофонів та цифрових фотоапаратів, 93,2% телевізорів кольорових, 89,4% фотоапаратів, 88,3% електропилососів, 88,2% магнітофонів, 75% пральних машин, 73,7% автомобілів.
 

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.