Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 18:16:04

Яйця стали дорожчими на 12,3 %

11.10.2011   14:02Агенцiя

Індекс споживчих цін (інфляції) у вересні 2011 р. в області становив 99,2%, в Україні – 100,1%; з початку року як в області, так і в Україні – 104,2%.

Серед регіонів найвищий показник інфляції у вересні (100,7%) зафіксовано в м.Києві.

На споживчому ринку області у вересні 2011 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,6%. Найбільше (на 20,1%) подешевшали овочі (у т.ч. картопля – на 43,0%, цибуля – на 35,1%, морква – на 28,5%, капуста – на 20,1%, буряк – на 17,7%), продукти переробки зернових (на 17,1%) та цукор (на 15,6%). Крім того, рис знизився в ціні на 3,1%, фрукти – на 2,2%.

Водночас яйця стали дорожчими на 12,3%; хліб, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, масло вершкове, тваринні жири, безалкогольні напої, сири, кисломолочна продукція та молоко – на 0,4-2,2%.

Зростання цін на алкогольні напої та тютюнові вироби на 0,5% пов’язане з подорожчанням алкогольних напоїв на 0,8% та тютюнових виробів – на 0,1%.

Подорожчання послуг освіти на 1,9% відбулося за рахунок підвищення плати за навчання в закладах середньої та вищої освіти.

 


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини