Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 15:48:30

Понад сорок мільйонів гривень заборгованої заробітної плати виплачено за сприяння прокуратури

11.10.2011   13:56Агенцiя

Стан правозахисної діяльності та взаємодії з уповноваженими органами державного контролю у сфері оплати праці обговорювався на розширеній колегії прокуратури області.

Колегія констатувала, що проведеними у взаємодії з органами контролю перевірками у поточному році охоплено правозастосовчу діяльність усіх підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі. За їх результатами порушено 53 кримінальні справи, притягнуто до відповідальності 187 посадових осіб, пред’явлено 437 заяв про видачу судових наказів щодо виплати заробітної плати. В цілому, вжиті прокуратурою заходи сприяли виплаті понад 40 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати.


Одночасно дано правову оцінку стану державного контролю з принциповим реагуванням на окремі факти бездіяльності: до дисциплінарної відповідальності за документами прокурорського реагування притягнуто 30 посадових осіб відповідних органів.
Разом з тим, повне погашення заборгованості ускладнюється тим що дві третини нарахован

ої, але не виплаченої зарплати заборгували підприємства-банкрути: ВАТ “ЧеЗаРа” (м. Чернігів”) та ПАТ “Прилуцький завод “Білкозин” (м. Прилуки). Стосовно посадових осіб підприємств порушено кримінальні справи, накладено арешт на майно.
Колегія затвердила додаткові заходи, щодо подальшої активізації правозахисної діяльності у сфері оплати праці.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини