Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:06:27

Наповнення державної скарбниці Чернігівського району у 2013 році забезпечується у повному обсязі

21.05.2013   08:19Агенцiя

Основним завдання податкової служби є здійснення контролю за наповненням бюджетів усіх рівнів, від своєчасності та повноти наповнення яких залежить рівень соціально-економічного розвитку та добробут громадян. Отже, працівники Чернігівської МДПІ докладають всіх зусиль для забезпечення стабільних надходжень до скарбниці району та державного бюджету у 2013 році.

Чернігівською МДПІ протягом січня-квітня 2013 року мобілізовано 7,9 млн. грн. надходжень до державного бюджету, що на 1,5 млн. грн. перевищує відповідні показники 2012 року.

З початку 2013 року до місцевого бюджету надійшло 22,3 млн. грн., що на 2,9 млн. грн. більше, ніж надходження за відповідний період минулого року.

У 2013 році основними платежами до бюджетів, як і в попередніх роках, є податок з доходів фізичних осіб, податок на додану вартість та податок на прибуток підприємств. Зокрема, найбільше наповнює скарбницю Чернігівського району податок на доходи фізичних осіб, якого за чотири місяці сплачено 16,4 млн. грн., що на 1,4 млн. грн. перевищує показники 2012 року. Від плати за землю за чотири місяці 2013 року надійшло 2,3 млн. грн., що більше рівня надходжень минулого року на 0,6 млн. грн.

Багато платників податків Чернігівського району користуються перевагами спрощеної системи оподаткування та сумлінно сплачують єдиний податок. З початку 2013 року платниками єдиного податку сплачено понад 1,8 млн. грн., що на 0,8 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2012 року.

За січень-квітень 2013 року надходження за рахунок заходів погашення податкового боргу становлять 0,5 млн. грн.

Надійшло до бюджету за рахунок контрольно-перевірочної роботи 0,3 млн. грн.

Економічну стабільність нашої держави будують саме платники податків і приємно відзначити, що результатом взаєморозуміння між платниками податків та податківцями є високий рівень добровільної сплати податків по Чернігівській МДПІ, постійно збільшується кількість платників податків, які користуються перевагами подання звітності в електронній формі. З року в рік податківці Чернігівського району сумлінно працюють над збільшенням надходжень до бюджетів всіх рівнів та налагоджують партнерські відносини з платниками податків.

 

Володимир Луценко, Начальник Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини