Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 14:01:19

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини з країнами Європи в І кварталі 2013 року

21.05.2013   08:08

Упродовж І кварталу 2013 р. країни Європи займали лідируючу позицію в зовнішній торгівлі товарами області, випереджаючи країни СНД.

Підприємства та організації Чернігівщини співпрацювали з партнерами 29 країн Європи. При цьому з європейським ринком пов’язано 39% зовнішньоторговельного обороту області (частка країн СНД становила – 35%).

У І кварталі п.р. до країн Європи експортовано товарів на суму 56,3 млн.дол.США, що у 2,2 раза більше, ніж рік тому. Обсяг імпорту збільшився на 23,6% і становив 49,0 млн.дол.США.

Уперше за останні п’ять років сальдо зовнішньої торгівлі з європейськими країнами склалося позитивне в сумі 7,3 млн.дол.США.

Значні експортні поставки здійснювалися до Іспанії (на 13,2 млн.дол.), Італії (на 10,3 млн.дол.), Портуґалії (на 5,7 млн.дол.), Ірландії (на 5,4 млн.дол.), Франції (на 4,4 млн.дол.), Румунії (на 3,9 млн.дол.).

Найбільшим попитом на європейському ринку користувалися зернові культури, які експортовано до Італії, Іспанії, Портуґалії, Ірландії, Франції; насіння і плоди олійних культур – до Іспанії, взуття – до Румунії та Італії.

В імпорті товарів із країн Європи більше половини (58%) їх надійшло з Німеччини, Угорщини та Італії.

Партнери з Німеччини поставляли до області переважно папір та картон, котли машини, пластмаси, полімерні матеріали, синтетичні або штучні штапельні волокна, з Угорщини – котли, машини, з Італії – шкіряну сировину, пластмаси, полімерні матеріали та частини взуття.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбувся День поля

На Чернігівщині відбувся День поля 09:34

День поля – 2019 пройшов минулого тижня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр 09:29

24 червня, протягом дня, фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру відбирали зразки повітря в мікрорайоні Масани - як безпосередньо біля ставків-накопичувачів крохмального заводу, так і за його межами.

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства 09:22

23 червня інспекторами Держекоіспекції у Чернігівській області було проведено рейдову перевірку щодо фактів дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району, в якій також взяли участь представники Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 червня до 8:00 25 червня 2019 року.

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного 08:51

З 2 липня UA: ЧЕРНІГІВ запрошують кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини