Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:58:22

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини з країнами Європи в І кварталі 2013 року

21.05.2013   08:08

Упродовж І кварталу 2013 р. країни Європи займали лідируючу позицію в зовнішній торгівлі товарами області, випереджаючи країни СНД.

Підприємства та організації Чернігівщини співпрацювали з партнерами 29 країн Європи. При цьому з європейським ринком пов’язано 39% зовнішньоторговельного обороту області (частка країн СНД становила – 35%).

У І кварталі п.р. до країн Європи експортовано товарів на суму 56,3 млн.дол.США, що у 2,2 раза більше, ніж рік тому. Обсяг імпорту збільшився на 23,6% і становив 49,0 млн.дол.США.

Уперше за останні п’ять років сальдо зовнішньої торгівлі з європейськими країнами склалося позитивне в сумі 7,3 млн.дол.США.

Значні експортні поставки здійснювалися до Іспанії (на 13,2 млн.дол.), Італії (на 10,3 млн.дол.), Портуґалії (на 5,7 млн.дол.), Ірландії (на 5,4 млн.дол.), Франції (на 4,4 млн.дол.), Румунії (на 3,9 млн.дол.).

Найбільшим попитом на європейському ринку користувалися зернові культури, які експортовано до Італії, Іспанії, Портуґалії, Ірландії, Франції; насіння і плоди олійних культур – до Іспанії, взуття – до Румунії та Італії.

В імпорті товарів із країн Європи більше половини (58%) їх надійшло з Німеччини, Угорщини та Італії.

Партнери з Німеччини поставляли до області переважно папір та картон, котли машини, пластмаси, полімерні матеріали, синтетичні або штучні штапельні волокна, з Угорщини – котли, машини, з Італії – шкіряну сировину, пластмаси, полімерні матеріали та частини взуття.

 

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини