Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:00:24

В.о. голови Головного управління Міндоходів в Чернігівській області призначено Андрія Лаврешова

17.05.2013   09:37Агенцiя

На Чернігівщині створено Головне управління Міндоходів і призначено виконуючого обов’язки керівника структури

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20.03.13 N229 "Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів" та N228 "Про реорганізацію деяких органів державної податкової служби, спеціалізованих митних органів та організацій" 29 квітня 2013 року проведено державну реєстрацію Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Виконуючим обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області призначено Лаврешова Андрія Юрійовича.

- Не шукайте причини обґрунтувати чому неможливо зробити, а знайдіть спосіб як досягти мети – цей принцип має взяти за правило кожен у нашому колективі. Варіанти завжди є, і треба вибрати саме правильний. Той, який приведе до успіху, - сказав Андрій Лаврешов під час знаймства з працівниками новоствореного Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Він наголосив, що найголовніше завдання структури – забезпечити надійний і своєчасний контроль, щоб усі податки і збори вчасно надійшли за призначенням. Особливої відповідальності додає те, що від якості роботи залежить фінансування бюджетної сфери, вирішення численних соціальних проблем.

- Перед колективом Чернігівщини поставлені відповідальні завдання і ми забезпечимо їх бездоганне виконання. Але я категорично проти того, щоб плани виконувалися будь-якими методами. Для цього є надійний і перевірений спосіб – професійна і поглиблена аналітична робота. Найголовніший наш резерв – «тінь». Саме там ми будемо шукати, і впевнений, що знайдемо, потрібні бюджету мільйони. Вже визначені ризикові галузі і сумнівні суб’єкти господарювання, - пояснив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Чернігівщина – аграрний регіон. І у мене особисто є чимало запитань до представників сільськогосподарської  галузі. Враховуючи її специфіку, держава  зі свого боку, надала відповідні пільги. Користуючись ними, аграрії повинні відчувати і свою відповідальність перед державою.

Андрій Лаврешов наголосив на необхідності викриття схем мінімізації податків, які практикуються у лісовій галузі.

Далі він звернув увагу на 150 збиткових підприємств Чернігівщини: "Серед них комфортно почуваються комерційні структури та торгівля. Це нонсенс. Навіть комунальні підприємства можуть та повинні працювати прибутково. В цьому напрямку ми будемо тісно співпрацювати з органами влади".

Також Андрій Юрійович, звертаючись до представників бізнесу, зазначив, що сумлінні платники можуть і надалі жити спокійно. Принцип партнерства і довіри є важливим. А до тих, хто не хоче жити чесно, ми будемо застосовувати відповідні засоби впливу в межах чинного законодавства. Для цього у нас є і відповідні повноваження, і професійні кадри.

Щодо кадрового потенціалу, ставку Головне управління Міндоходів буде робити на молодь. Потрібні прогресивне мислення і креатині підходи. Адже маємо рухатися в ногу з часом. Разом з тим, в нашій службі є багато працівників із солідним стажем. Їхній досвід та потенціал також важливий.

"У цивілізованій сучасній державі податки повинні сплачуватися добровільно. І ми будемо робити все, від нас залежне, щоб платники податків розраховувалися з державою, як кажуть, із задоволенням", - наголосив Андрій Лаврешов.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрована юридична особа має: повну назву - Головне управління Міндоходів у Чернігівській області; реєстраційний номер в ЄДР - 10641020000010197; ідентифікаційний код - 38709306; місцезнаходження: 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11; телефон - (0462) 65-25-00.

Останні новини Чернігівщини

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини