Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:10:42

В.о. голови Головного управління Міндоходів в Чернігівській області призначено Андрія Лаврешова

17.05.2013   09:37Агенцiя

На Чернігівщині створено Головне управління Міндоходів і призначено виконуючого обов’язки керівника структури

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20.03.13 N229 "Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів" та N228 "Про реорганізацію деяких органів державної податкової служби, спеціалізованих митних органів та організацій" 29 квітня 2013 року проведено державну реєстрацію Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Виконуючим обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області призначено Лаврешова Андрія Юрійовича.

- Не шукайте причини обґрунтувати чому неможливо зробити, а знайдіть спосіб як досягти мети – цей принцип має взяти за правило кожен у нашому колективі. Варіанти завжди є, і треба вибрати саме правильний. Той, який приведе до успіху, - сказав Андрій Лаврешов під час знаймства з працівниками новоствореного Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Він наголосив, що найголовніше завдання структури – забезпечити надійний і своєчасний контроль, щоб усі податки і збори вчасно надійшли за призначенням. Особливої відповідальності додає те, що від якості роботи залежить фінансування бюджетної сфери, вирішення численних соціальних проблем.

- Перед колективом Чернігівщини поставлені відповідальні завдання і ми забезпечимо їх бездоганне виконання. Але я категорично проти того, щоб плани виконувалися будь-якими методами. Для цього є надійний і перевірений спосіб – професійна і поглиблена аналітична робота. Найголовніший наш резерв – «тінь». Саме там ми будемо шукати, і впевнений, що знайдемо, потрібні бюджету мільйони. Вже визначені ризикові галузі і сумнівні суб’єкти господарювання, - пояснив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Чернігівщина – аграрний регіон. І у мене особисто є чимало запитань до представників сільськогосподарської  галузі. Враховуючи її специфіку, держава  зі свого боку, надала відповідні пільги. Користуючись ними, аграрії повинні відчувати і свою відповідальність перед державою.

Андрій Лаврешов наголосив на необхідності викриття схем мінімізації податків, які практикуються у лісовій галузі.

Далі він звернув увагу на 150 збиткових підприємств Чернігівщини: "Серед них комфортно почуваються комерційні структури та торгівля. Це нонсенс. Навіть комунальні підприємства можуть та повинні працювати прибутково. В цьому напрямку ми будемо тісно співпрацювати з органами влади".

Також Андрій Юрійович, звертаючись до представників бізнесу, зазначив, що сумлінні платники можуть і надалі жити спокійно. Принцип партнерства і довіри є важливим. А до тих, хто не хоче жити чесно, ми будемо застосовувати відповідні засоби впливу в межах чинного законодавства. Для цього у нас є і відповідні повноваження, і професійні кадри.

Щодо кадрового потенціалу, ставку Головне управління Міндоходів буде робити на молодь. Потрібні прогресивне мислення і креатині підходи. Адже маємо рухатися в ногу з часом. Разом з тим, в нашій службі є багато працівників із солідним стажем. Їхній досвід та потенціал також важливий.

"У цивілізованій сучасній державі податки повинні сплачуватися добровільно. І ми будемо робити все, від нас залежне, щоб платники податків розраховувалися з державою, як кажуть, із задоволенням", - наголосив Андрій Лаврешов.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрована юридична особа має: повну назву - Головне управління Міндоходів у Чернігівській області; реєстраційний номер в ЄДР - 10641020000010197; ідентифікаційний код - 38709306; місцезнаходження: 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11; телефон - (0462) 65-25-00.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».