Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:16:39

До дня працівників електрозв’язку. ДОВІДКА

17.05.2013   07:27Агенцiя

Міжнародний союз електрозв’язку 17 травня відзначає Всесвітній день телекомунікацій.

Послуги електрозв’язку надають 48 підприємств області. Найпотужні-шими телекомунікаційними операторами є Чернігівська філія ПАТ “Укртелеком”, ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем.”, філія “МТС Україна”, ТОВ “АСТЕЛІТ” та ТОВ “Основа-ТВ”.

У I кварталі 2013 р. працівники підприємств електрозв’язку доставили 3,5 тис. та відправили 2,4 тис. телеграм, надали 12,5 млн. міжміських телефонних розмов (у розрахунку на 1 особу – 12 розмов), у т.ч. 1,2 млн.– міжнародних.

Мобільний зв’язок став основним засобом комунікації й невід’ємною складовою нашого життя. Він – поза конкуренцією. На 1 квітня п.р. в області налічувалося 1654,0 тис. його абонентів. Рівень проникнення мобільного зв’язку складає 153,6% загальної кількості населення області. Доходи, отримані від цієї послуги, у І кварталі 2013р. становили 250,9 млн.грн. (73,7% – загального обсягу послуг).

У всіх районах області є можливість використовувати комп’ютерний зв’язок, “Інтернет” у роботі та навчанні. На 1 квітня 2013 р. його база нараховувала 79,6 тис. абонентів, у т.ч. 73,2 тис. – у домашніх умовах.

Популярною послугою електрозв’язку є кабельне телебачення, кількість абонентів якого за 1 квартал 2013 р. становила 72,3 тис. Нею мають можливість користуватися жителі міст Чернігів, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Корюківка, смт Варва та смт Десна.

Залишається потрібним, до якого звикли, і якому нині сутужно конку-рувати з новими видами зв’язку – основний телефонний зв’язок. Послуги стаціонарного телефонного зв’язку в області надавали сім підприємств. Станом на 1 квітня 2013 р. ними обслуговувалися 276,9 тис. основних телефонів, у т.ч. 58,0 тис. (21,0% загальної кількості) – у сільській місцевості.

2

Основне завдання операторів зв’язку – забезпечення населення домаш-німи телефонами. Їх загальна кількість в області на 1 квітня 2013р. становила 242,0 тис. Але з початку року цей показник зменшився на 2,0 тис.

Забезпеченість домашніми телефонами (з урахуванням відомчих) на 100 сімей, у середньому, в області становила 54 одиниці (у міських поселеннях цей показник сягнув 72, у сільській місцевості – 28 одиниць).

Телефонна мережа області налічує 170 універсальних таксофонів та 45 телефонів переговорних пунктів.
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».