Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 00:45:26

На Чернігівщині нові підходи в роботі позитивно вплинуть на наповнення бюджетів

15.05.2013   10:48Агенцiя

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов провів оперативну розширену нараду за участю керівників обласного апарату, а також начальників інспекцій та відділень. Проаналізована ситуація з надходженням коштів до бюджетів, визначені пріоритети в роботі на найближчу перспективу.

Лаврешов Андрій

Лаврешов Андрій

Особливий акцент зроблений на податок на додану вартість, проаналізована фінансова ситуація на підприємствах – платниках цього податку. Йшлося про обсяги виробництва, одержувані доходи та адекватність сплачуваних податків економічним показникам.

Оскільки Чернігівщина є аграрною областю, значна увага приділена сільськогосподарській галузі. Всі її виробники мають працювати в правовому полі – і щодо користування пільгами, наданими державою, і щодо розрахунків з бюджетами. Професійний підхід в оцінці усіх складових фінансових результатів надасть можливість забезпечити як надійність прогнозованих показників, так і відповідний контроль за надходженням коштів до бюджетів. Приміром, у сільськогосподарській галузі такий показник, як біологічна врожайність допускає похибку на більше 10 відсотків. Це необхідно брати до уваги.

Поставлені запитання щодо роботи підприємств лісової галузі також красномовно переконують, що знайдені відповіді позитивно вплинуть на збільшення надходжень до бюджетів.

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов наголосив на посиленні роботи щодо зменшення кількості збиткових підприємств. Адже зрозуміло, що ні підприємства торгівлі, ні комерційні структури не можуть роками працювати збитково. На підприємствах комунальної сфери ситуація також має бути професійно вивчена, щоб не допустити штучної збитковості.

Йшлося і про підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи. А.Ю.Лаврешов зосередив увагу на нових підходах в організації роботи підрозділів, які проводять перевірки. Тож якою завуальованою не була б схема мінімізації податків, завдяки професійному підходу вона буде виявлена.

Відповідальні завдання поставлені перед фахівцями з погашення податкової заборгованості. Приміром, має бути припинена практика, коли дехто з боржників вдається до хитрощів і не розраховується з бюджетом, “прикриваючись” банкрутством, судовою тяганиною тощо.

Андрій Лаврешов категорично запевнив, що буде докладено максимум зусиль, щоб жодна з галузей не практикувала виплату зарплати в “конвертах”. Доходи на Чернігівщині будуть виплачуватися прозоро, а податок на доходи фізичних осіб у повному обсязі надходитиме до бюджету.

Найближчим часом будуть запроваджені нові підходи у співпраці підрозділів обласного апарату, а також інспекцій та відділень з податковою міліцією. Це підвищить результативність у виявленні схем приховування податків.

Кожен начальник податкової інспекції та відділення доповідали про стан справ з наповненням бюджетів у своєму місті чи районі. Аналітичний підхід одразу виявляв резерви щодо збільшення надходжень у травні та на перспективу.

– Якість вашої роботи буде оцінюватися надходженням коштів до бюджетів, – звертаючись до присутніх у залі, зауважив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. А підвищення стандартів вимагає і реформування служби в Головне управління Міндоходів, яке нині відбувається.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськості ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.