Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:45:55

Конкурс “100 кращих товарів України” збирає заявки

15.05.2013   08:53

Стартував черговий 10-й Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України”. Саме якість посідає перше місце у переліку критеріїв, якими керується споживач обираючи ту чи іншу продукцію у своєму повсякденному житті.


Мета конкурсу і авторитет

Щоб привернути увагу українського суспільства до важливості питання якості у 2003 року в Україні було започатковано Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України”.

Це економічно та соціально важливий проект у сфері виробництва і просування на ринок високоякісних товарів та послуг.

Конкурс покликаний сприяти підвищенню споживчих властивостей та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, впровадженню на підприємствах сучасних методів управління.

У цьому році проводиться 10-й ювілейний Конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України.

Упродовж 10 років Конкурс стійко утримує високий авторитет серед промисловців, підприємців та українських споживачів, сприяє зміцненню ділової та суспільної репутації його лауреатів.


Президент, уряд, мінекономіки і адміністрації

Офіційним організатором Всеукраїнського конкурсу якості продукції – “100 кращих товарів України” є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за сприяння Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Європейська організація якості оцінює цю програму як “…сучасну велику міжрегіональну систему якості”.

Конкурс відбувається під патронатом Президента України, що є свідченням реалізації державної політики у сфері управління якістю, задоволення споживачів високоякісними товарами та послугами, розвитку економічних та торговельних відносин в Україні.

У 2013 році за розпорядженням Кабінету Міністрів України Конкурс отримав статус Національного.

Конкурс проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях у два етапи: перший етап (березень-червень 2013 р.) – регіональний; другий етап (червень-листопад 2013 р.) – загальнодержавний.

Регіональний етап Конкурсу у Чернігівські області здійснює ДП “Чернігівстандартметрологія”, як організація, що володіє необхідним потенціалом для кваліфікованої оцінки діяльності підприємств.


Хто потрапить на конкурс, а хто – ні

У програмі “100 кращих товарів України” можуть брати участь організації та підприємства різних організаційно-правових форм власності й обсягів виробництва, які виготовляють товари, надають послуги, народні умільці та окремі підприємці.

До участі в Конкурсі не допускають лікарських форм, тютюнових виробів, продовольчих товарів, які містять генномодифіковані складові, що перевищують встановлені у відповідних законах та національних стандартах норми, а також будь-яку продукцію, яка не відповідає вимогам чинних технічних регламентів.

Отже, стартував черговий 10-й Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України”. Чернігівська обласна державна адміністрація та ДП “Чернігівстандартметрологія” запрошують усі підприємства Чернігівщини до участі у конкурсі.

Фінальні заходи конкурсу відбудуться у листопаді під час Європейського тижня якості в приміщенні Українського дому.


Чого досягнуть учасники

Завдяки проведенню щорічного Конкурсу підприємці мають можливість довести споживачам, що якість їх продукції та послуг відповідають стандартам, а споживачі, в свою чергу, отримати інформацію про продукцію, висока якість якої підтверджена оцінкою.

А це – гарантує відповідність міжнародним стандартам, та дає змогу зорієнтуватися у великому різноманітті асортименту.

Дуже важливо, що в ході реалізації Конкурсу все більша кількість його учасників активно обирає інноваційний шлях розвитку, запроваджує сучасні форми і методи технічного регулювання і управління якістю.

Участь у Конкурсі дозволяє вирішувати важливі організаційні і технічні питання підвищення якості для успішної роботи в умовах входження України до Світової організації торгівлі.

У непростих економічних умовах нинішнього року Конкурс-2013 буде дотримуватись визначених завдань, вдосконалюватися, виявляти турботу про споживачів, всебічно сприяти просуванню ідей якості життя та зміцненню конкурентних позицій нашої держави.

Конкурс у багатьох регіонах України дійсно користується заслуженим авторитетом, а кращі товари активно і стійко користуються попитом споживачів.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини