Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 10:20:29

Свідоцтва про право власності на житло видаватиме орган приватизації міської ради

10.05.2013   10:47

З метою забезпечення державної політики у сфері приватизації житлового фонду та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 11 квітня 2013 року № 691/5 “Про постачання спеціальних бланків свідоцтв про право власності” виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 7 травня вирішив затвердити Тимчасове положення щодо оформлення свідоцтва про право власності на житло.

Як відомо, з 1 січня 2013 року набрали чинності акти законодавства, що визначають новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Для видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно використовуватимуться бланки нового зразка.

При здійсненні приватизації житлового фонду комунальному підприємству “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради доручено проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів зі здійсненням розрахунку розміру частин житлової площі та площі підсобних приміщень на квартиронаймачів та членів сім’ї.

Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради здійснюватиме виготовлення та видачу свідоцтва про право власності на житло відповідно до встановленого зразка.

Міський голова Олександр Соколов, коментуючи рішення виконкому міської ради, пояснив, що наказом Міністерства юстиції від 11 квітня 2013 року врегульовано питання на видачу документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно. “Свідоцтво про право власності на житло встановленого зразка оформлюється у десятиденний термін з моменту прийняття розпорядження органу приватизації Чернігівської міської ради про передачу житла у власність громадян”, – зазначив міський голова.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини