Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 15:52:41

Платники податків Чернігівщини отримали більше 60 млн. грн. бюджетного відшкодування

24.04.2013   15:45Агенцiя

За перший квартал 2013 року 85 суб’єктів господарювання задекларували до відшкодування ПДВ у розмірі 67,3 млн. грн. На поточні рахунки 65 платників відшкодовано 60,3 млн. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами, під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 49,7 млн. грн. бюджетної компенсації податку.

Кількість платників, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування ПДВ, з року в рік зростає. Для порівняння, якщо з моменту запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ у 2011 році критеріям відповідали 5 підприємств на загальну суму 131,9 млн. грн., у 2012 році – 8 на суму бюджетної компенсації 165,4 млн. грн., то у І кварталі 2013 року – 7 на 49,7 млн. грн..

Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “СП Чексіл-Аріадна”, ПАТ “Чернігівський механічний завод”. Варто зауважити, що всі платники одержали автоматичне бюджетне відшкодування своєчасно і без порушень встановленої процедури та термінів.

Працівники податкової служби області пильно стежать за правомірністю задекларованих до відшкодування сум ПДВ. Так, за результатами роботи протягом першого кварталу 2013 року упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на суму 6 млн. грн..

Варто нагадати, що автоматичне відшкодування ПДВ є досить успішним сервісом для платників – лише 26 днів від моменту подачі декларації до фактичного одержання коштів. Відбір платників для автоматичного відшкодування здійснює комп’ютерна База даних. Втручатися в цей процес податківці не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив людського фактора.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини