Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:09:59

Платники податків Чернігівщини отримали більше 60 млн. грн. бюджетного відшкодування

24.04.2013   15:45Агенцiя

За перший квартал 2013 року 85 суб’єктів господарювання задекларували до відшкодування ПДВ у розмірі 67,3 млн. грн. На поточні рахунки 65 платників відшкодовано 60,3 млн. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами, під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 49,7 млн. грн. бюджетної компенсації податку.

Кількість платників, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування ПДВ, з року в рік зростає. Для порівняння, якщо з моменту запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ у 2011 році критеріям відповідали 5 підприємств на загальну суму 131,9 млн. грн., у 2012 році – 8 на суму бюджетної компенсації 165,4 млн. грн., то у І кварталі 2013 року – 7 на 49,7 млн. грн..

Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “СП Чексіл-Аріадна”, ПАТ “Чернігівський механічний завод”. Варто зауважити, що всі платники одержали автоматичне бюджетне відшкодування своєчасно і без порушень встановленої процедури та термінів.

Працівники податкової служби області пильно стежать за правомірністю задекларованих до відшкодування сум ПДВ. Так, за результатами роботи протягом першого кварталу 2013 року упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на суму 6 млн. грн..

Варто нагадати, що автоматичне відшкодування ПДВ є досить успішним сервісом для платників – лише 26 днів від моменту подачі декларації до фактичного одержання коштів. Відбір платників для автоматичного відшкодування здійснює комп’ютерна База даних. Втручатися в цей процес податківці не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив людського фактора.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.