Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 02:34:21

Випуск промислової продукції зріс на 4,8%

20.04.2013   11:51

Про роботу промисловості області за січень–березень 2013 року

У березні 2013 р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця зріс на 4,8%. Суттєвий приріст (13,6%) одержано в добувній промисловості та на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари (8,3%).

Серед підприємств переробної промисловості зросли обсяги продукції у виробництві гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 62%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 38,6%, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 25%, на підприємствах із виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 20,7%, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,1%.

У січні–березні п.р. проти відповідного періоду минулого року обсяг продукції становив 88,3%. У добувній промисловості виробництво склало 82,6%, а серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєвий приріст (41%) одержано у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів обсяги продукції зросли на 5,7%.

Упродовж січня–березня 2013р. більше, ніж рік тому, видобуто пісків природних, вироблено деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, спирту етилового неденатурованого.

Серед продуктів харчування на 88,2% зросло виробництво обробленого рідкого молока, на 42,7% – круп, на 20,6% – йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, на 2,8% – борошна, на 1,6% – виробів ковбасних.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини