Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 14:56:36

Чернігівські біатлоністи - сумлінні декларанти

09.04.2013   11:35Агенцiя

Переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, майстри спорту України з біатлону Олександр Дахно, Олексій Петренко та кандидат у майстри спорту Юрій Гайовий завітали до Чернігівської МДПІ та задекларували доходи, отримані у 2012 році.

Кожен з спортсменів здійснив індивідуальний внесок у добробут держави.

Як зазначили біатлоністи, високі досягнення у спортивних змаганнях неможливі без дотримання суворої дисципліни. Так само і сплата податків повинна бути здійснена сумлінно та у встановлені терміни. Дійсно, чемпіони є взірцем для інших людей не тільки у спорті, а також у виконанні свого обов’язку перед державою.

Оскільки держава дбає про фінансування та організацію спортивних змагань, спортсмени демонструють високі результати, захищають честь держави и на міжнародних змаганнях, займають призові місця. Чернігівщина подарувала світу багато чудових біатлоністів, майстрів спорту зі світовим ім’ям. Приємно відзначити їх серед сумлінних декларантів.

Директор СДЮШОР з лижних видів спорту Віталій Серафімович Паршуков зазначив, що головні досягнення хлопців ще попереду, проте головне у своєму житті вони чітко усвідомили: треба бути свідомим громадянином з активною громадянською позицією, дотримуватись норм законодавства, щоденно дбати про добробут рідної краю, своєчасно декларуючи доходи та сплачуючи податки.

Чернігівська МДПІ нагадує громадянам: декларуйте доходи до 1 травня 2013 року!

Ольга Хмелевська
Завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Чернігівської МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини