Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 00:19:08

Чернігівщина нарощує площі зберігання зернових та овочів

06.04.2013   13:06Агенцiя

Цього року в області продовжується реалізація інвестиційних проектів з розбудови виробничої інфраструктури.

Елеватор

Елеватор

«Сьогодні аграрії Чернігівщини демонструють успішну роботу не лише в збиранні рекордних врожаїв, а й у розширенні потужностей для зберігання збіжжя. Будівництво елеваторів та овочесховищ є свідченням розвитку агропромислового комплексу області, гарантією продовольчої безпеки, доступних цін тощо», – наголосила заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Римма Олексенко.

За її словами, у 2012 році в області було введено 6 сучасних елеваторів сукупною потужністю 284,6 тисяч тонн. Ще на 2-х елеваторах уведено в експлуатацію 1-у чергу будівництва сукупною потужністю 105 тисяч тонн. Цього року заплановано збільшити площі під зберігання зерна до 132 тисяч тонн на 4 елеваторах.

Минулого року реконструйовано та введено в експлуатацію 4 сучасні овочесховища із застосуванням новітніх технологій зберігання продукції, загальною площею 4755 м. кв. потужністю 2830 тонн. Залучення інвестицій в поточному році, дозволить ввести в експлуатацію ще 3 овочесховища із застосуванням новітніх технологій зберігання продукції, загальною потужністю 12,9 тисяч тонн. На їх будівництво інвесторами заплановано витратити 
5535 тисяч гривень, - зазначила Римма Олексенко.

Доречно згадати, що поряд з будівництвом елеваторів та овочесховищ постійно нарощується потенціал сушильного господарства. В області діє 169 сушарок на різних видах енергоносіїв, в тому числі 15 сушарок введено в експлуатацію у 2012 році. Цьогоріч планується ввести 14 сушарок загальною продуктивністю біля 10 тисяч тонн на добу. На сьогодні вже запрацювала 1 сушарка в ТОВ «Журавка» Варвинського району.

Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.