На Чернігівщині пропонують інвесторам придбати ОНБ житлових будинків
Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області повідомляє про призначений на 17.05.2013 року аукціон з продажу об'єктів державної власності:
- трьох незавершених будівництвом одноквартирних житлових будинків з господарськими будівлями, разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані (смт. Парафіївка, провул. Короленка, 1, 7, 9), що перебувають на балансі ПАТ “БЛОК АГРОСВІТ”.
- індивідуально визначеного майна у складі: будівля гаражу на 4 бокси загальною площею 115,2 кв.м та естакада (навіс) (разом із земельною ділянкою), що знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Піонерська, 2, яке не ввійшло до статутного фонду та перебуває на балансі ПАТ ”Чернігівнафтопродукт”.
Служба з організації та проведення аукціону - регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області, адреса: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43, кім. 319, тел. 676-302, заяви про приватизацію об’єктів приймаються з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі.
http://www.spfu.gov.ua/spfu.gov.ua/_layouts/SPFUSiteDefinition/NewsDetails.aspx?ID=1376
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).