Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:07:21

Відшкодування ПДВ підприємствам Чернігівщини

13.02.2013   11:00Агенцiя

На поточні рахунки платників у 2012 р. відшкодовано 294,1 млн. грн. податку на додану вартість, що на 26,2 млн. грн., або на 10% більше відповідного періоду 2011 року.

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю бюджетного відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 8 підприємств області, які отримали 159,3 млн.грн. бюджетної компенсації. Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери - КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ПАТ “Чексіл” та ТОВ “СП Чексіл-Аріанда”.

У цілому на території Чернігівщини станом на 1 січня 2013 року зареєстровано 3122 платники податку на додану вартість - юридичних осіб, з яких 111 заявили на відшкодування ПДВ на особисті рахунки.

Варто зазначити, що у 2012 році проведеними перевірками упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ майже на 23 млн.грн.


ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини