Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:36:05

Податкові міліціонери Чернігівщини дбають не лише про бюджет, але й про здоров’я споживачів

19.11.2011   11:08Агенцiя

З початку року працівники податкової міліції Чернігівщини виявили 26 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у двох з них – виробляли фальсифіковані алкогольні напої.

Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої підакцизної продукції становить 2,9 млн. грн.
Стали практикою рейди податківців спільно з іншими контролюючими структурами. Разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами вилучено незаконно ввезених товарів на загальну суму 11,8 млн. грн.. З них підакцизних товарів – на 1,9 млн. грн. та продовольчих товарів – на 1,4 млн. грн.

Звісно, підпільно ввезена продукція може бути не лише сумнівної якості, але й становити загрозу для здоров’я споживачів, оскільки ніхто не переймався її відповідністю навіть елементарним санітарним вимогам. Таких ділків цікавить не здоров’я споживачів, а вміст власного гаманця.

У боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкова міліція протягом десяти місяців виявила 24 злочини, які караються за ст. 204 Кримінального кодексу України, у тому числі 22 – за ч. 3 ст. 204 КК України. З них 2 злочини пов’язані з незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво таких товарів.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 21,6 млн. грн., з них підакцизних товарів – на 5,5 млн. грн.
Зокрема, вилучено 303 декалітри лікеро-горілчаних виробів на 153 тис. грн., 4648 декалітрів спирту – більше, ніж на 3 млн. грн. та на 1,3 млн. грн. тютюнових виробів.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.