Податкові міліціонери Чернігівщини дбають не лише про бюджет, але й про здоров’я споживачів
З початку року працівники податкової міліції Чернігівщини виявили 26 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, у двох з них – виробляли фальсифіковані алкогольні напої.

Вартість вилученої сировини та незаконно виготовленої підакцизної продукції становить 2,9 млн. грн.
Стали практикою рейди податківців спільно з іншими контролюючими структурами. Разом з митницею та іншими правоохоронними і контролюючими органами вилучено незаконно ввезених товарів на загальну суму 11,8 млн. грн.. З них підакцизних товарів – на 1,9 млн. грн. та продовольчих товарів – на 1,4 млн. грн.
Звісно, підпільно ввезена продукція може бути не лише сумнівної якості, але й становити загрозу для здоров’я споживачів, оскільки ніхто не переймався її відповідністю навіть елементарним санітарним вимогам. Таких ділків цікавить не здоров’я споживачів, а вміст власного гаманця.
У боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкова міліція протягом десяти місяців виявила 24 злочини, які караються за ст. 204 Кримінального кодексу України, у тому числі 22 – за ч. 3 ст. 204 КК України. З них 2 злочини пов’язані з незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, яке забезпечує масове виробництво таких товарів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 21,6 млн. грн., з них підакцизних товарів – на 5,5 млн. грн.
Зокрема, вилучено 303 декалітри лікеро-горілчаних виробів на 153 тис. грн., 4648 декалітрів спирту – більше, ніж на 3 млн. грн. та на 1,3 млн. грн. тютюнових виробів.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35
Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21
Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.