Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 08:45:52

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради

11.02.2013   12:59

У конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна. Провів нараду начальник управління Володимир Сидоренко.

У ході її роботи було розглянуто питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за 2012 рік та про вжиття необхідних заходів щодо виконання показників фінансових планів І кварталу поточного року. З відповідною інформацією перед присутніми виступив начальник аналітичного відділу управління комунального майна Володимир Рябчун. Він зазначив, що станом на 1 січня 2013 року у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради перебували 17 комунальних підприємств Чернігівської обласної ради, 3 з яких були в стадії ліквідації.

Середня заробітна плата одного працюючого з початку року збільшилася на 236 грн. і становила 2 660 грн.

За 2012 рік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) сягають 335 млн. 974 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) по всіх комунальних підприємствах за звітний період становить 330 млн. 381 тис. грн.

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 4 млн. 212 тис. грн.

Також про роботу комунальних підприємств за минулий рік звітували: генеральний директор КП «Ліки України» Світлана Пасталиця, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, директор Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації - Леонід Сахневич, Ніжинського МБТІ – Ніна Охрімюк, Прилуцького МБТІ – Микола Зюзь та Новгород-сіверського МБТІ – Наталія Магоня, директор КП «Редакція газети "Деснянська правда» Леонід Ісаченко та інші.

Підсумовуючи семінар-нараду, Володимир Сидоренко відзначив позитивну динаміку в цілому роботи комунальних підприємств, зупинився на проблемах деяких підприємств, а також окреслив перспективи і завдання, необхідні для покращання їх фінансово-господарської діяльності. 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу 08:26

В Чернігівській області завершилась кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин від сказу за допомогою авіатранспорту.

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду 08:16

Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури, в ході здійснення представницької діяльності, було виявлено підроблення документів та заволодіння бюджетними коштами при проведенні робіт по облаштуванню одного з об’єктів природно-заповідного фонду Ріпкинського району.

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок 08:07

Поліція помістила до ізолятора тимчасового тримання підозрюваного у серії крадіжок різноманітного майна з дачних кооперативів на околицях Чернігова.

29 вересня - Всесвітній день серця

29 вересня - Всесвітній день серця 07:55

Протягом життя (70-80 років) людське серце здатне заповнити близько 3500 стандартних залізничних цистерн. За 70 років життя серце людини скорочується більше 2 500 000 000 разів. З кожним скороченням серце виштовхує в артерії 70-80 мл крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини