Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:15:59

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради

11.02.2013   12:59

У конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна. Провів нараду начальник управління Володимир Сидоренко.

У ході її роботи було розглянуто питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за 2012 рік та про вжиття необхідних заходів щодо виконання показників фінансових планів І кварталу поточного року. З відповідною інформацією перед присутніми виступив начальник аналітичного відділу управління комунального майна Володимир Рябчун. Він зазначив, що станом на 1 січня 2013 року у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради перебували 17 комунальних підприємств Чернігівської обласної ради, 3 з яких були в стадії ліквідації.

Середня заробітна плата одного працюючого з початку року збільшилася на 236 грн. і становила 2 660 грн.

За 2012 рік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) сягають 335 млн. 974 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) по всіх комунальних підприємствах за звітний період становить 330 млн. 381 тис. грн.

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 4 млн. 212 тис. грн.

Також про роботу комунальних підприємств за минулий рік звітували: генеральний директор КП «Ліки України» Світлана Пасталиця, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, директор Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації - Леонід Сахневич, Ніжинського МБТІ – Ніна Охрімюк, Прилуцького МБТІ – Микола Зюзь та Новгород-сіверського МБТІ – Наталія Магоня, директор КП «Редакція газети "Деснянська правда» Леонід Ісаченко та інші.

Підсумовуючи семінар-нараду, Володимир Сидоренко відзначив позитивну динаміку в цілому роботи комунальних підприємств, зупинився на проблемах деяких підприємств, а також окреслив перспективи і завдання, необхідні для покращання їх фінансово-господарської діяльності. 

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.