Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 08:24:17

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради

11.02.2013   12:59

У конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств облради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна. Провів нараду начальник управління Володимир Сидоренко.

У ході її роботи було розглянуто питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за 2012 рік та про вжиття необхідних заходів щодо виконання показників фінансових планів І кварталу поточного року. З відповідною інформацією перед присутніми виступив начальник аналітичного відділу управління комунального майна Володимир Рябчун. Він зазначив, що станом на 1 січня 2013 року у сфері підпорядкування управління комунального майна обласної ради перебували 17 комунальних підприємств Чернігівської обласної ради, 3 з яких були в стадії ліквідації.

Середня заробітна плата одного працюючого з початку року збільшилася на 236 грн. і становила 2 660 грн.

За 2012 рік обсяги виробленої продукції (наданих послуг, товарообігу) сягають 335 млн. 974 тис. грн.

Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) по всіх комунальних підприємствах за звітний період становить 330 млн. 381 тис. грн.

За звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 4 млн. 212 тис. грн.

Також про роботу комунальних підприємств за минулий рік звітували: генеральний директор КП «Ліки України» Світлана Пасталиця, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, директор Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації - Леонід Сахневич, Ніжинського МБТІ – Ніна Охрімюк, Прилуцького МБТІ – Микола Зюзь та Новгород-сіверського МБТІ – Наталія Магоня, директор КП «Редакція газети "Деснянська правда» Леонід Ісаченко та інші.

Підсумовуючи семінар-нараду, Володимир Сидоренко відзначив позитивну динаміку в цілому роботи комунальних підприємств, зупинився на проблемах деяких підприємств, а також окреслив перспективи і завдання, необхідні для покращання їх фінансово-господарської діяльності. 

Останні новини Чернігівщини

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА 11:54

23 січня під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси 11:43

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль 11:29

24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава 11:20

Клієнти Укрпошти, зокрема пенсіонери, занепокоєні інформацією, яка шириться у ЗМІ, про те, що з них листоноші братимуть комісію за доставку їхніх пенсій. Ця інформація недостовірна.