Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 10:25:33

На Чернігівщині відвідувачі Центрів обслуговування платників податків отримали понад 140 тисяч послуг

01.02.2013   18:18Агенцiя

Протягом минулого року в інспекціях та відділеннях Чернігівщини відкрито сімнадцять центрів обслуговування платників податків.

В них податківці  надали своїм клієнтам понад 140 тисяч послуг. Це реальний крок до наближення якості надання послуг до рівня світових стандартів.

Як повідомили у секторі забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області, до роботи у сервісних центрах було залучено 285 фахівців податкової служби. Вони надали понад 100 тисяч адміністративних послуг (видача довідок, патентів, свідоцтв тощо).

Понад 5,5 тисяч платників податків області отримали 8,9 тисяч ключів електронного цифрового підпису, які безкоштовно видає акредитований Центр сертифікації електронних ключів. Також платникам надано понад 34 тисячі консультацій (19 тисяч – усних, 15 тисяч – у телефонному режимі).

Відвідувачі Центрів  обслуговування платників податків мали можливість одержати широкий спектр послуг - щодо адміністрування та сплати податків і зборів, проведення контрольно-перевірочної роботи, погашення податкового боргу. А також отримували практичну допомогу при заповненні податкової звітності тощо.
У центрах обладнані окремі віконця для приймання податкової звітності, видачі дозвільних документів та довідок, приймання вхідної кореспонденції, зали для надання консультацій тощо. Крім того, тут видавали безкоштовні бланки податкової звітності, копіювали документи.

На допомогу платникам  у центрах обслуговування оформлені стенди зі зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку, номерів телефонів «Пульсу податкової» та інформаційно-довідкового департаменту ДПС України тощо. Для платників податків підготовлено 368 видів друкованої продукції накладом  майже 37 тисяч.

Як свідчить відгуки відвідувачів, з відкриттям центрів обслуговування платників податків підвищилася якість надання послуг.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

Останні новини Чернігівщини

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь 08:57

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

 В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини

В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини 08:55

17 серпня у ДП «Чернігівське лісове господарство» відбулося представлення колективу нового директора.

Керівник Еколайф:

Керівник Еколайф: "Це — важкий рік. Отже треба зібрати якомога більший врожай" 08:49

«Я знаю, що моя праця та праця інших фермерів підуть на користь людям», — вважає власник і керівник борзнянського сільськогосподарського підприємства «Еколайф» Олександр Іваній.

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі 08:44

Поліцейські ювенальної превенції поліції області спільно з представником служби у справах дітей провели профілактичний рейд родинами Корюківського району, які опинилися у складних життєвих обставинах.

18 серпня - цей день в Україні і світі

18 серпня - цей день в Україні і світі 08:26

ДЕНЬ 176 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 176 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини