Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 00:54:28

Внесок Чернігівщини в наповнення Держбюджету 2012 року склав 5,7 млрд. грн.

24.01.2013   09:51Агенцiя

За січень-грудень 2012 року платниками податків Чернігівської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 7,3 млрд. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються податковою службою. Рівень 2011 року перевищено на 4 відс. або на 277 млн.грн.

Як повідомили в управлінні прогнозування, аналізу, обліку та звітності ДПС у Чернігівській області цей показник один з найбільших серед регіонів України.                                             
Збір платежів до загального фонду державного бюджету склав 5,7 млрд.грн. Це значна сума в наповненні державного бюджету країни. Досягнуто приросту проти 2011р. на 8,2 млн.грн. (при втраті бази оподаткування по рентній платі за нафту та газовий конденсат на 578 млн.грн.). Також, зросли надходження з акцизного податку з вітчизняних товарів – на 449 млн. грн., збору ПДВ – на 129,8 млн. грн., платежах за користування надрами – на 5,8 млн.грн.

Основний приріст сплати до Державного бюджету забезпечили ПРАТ АТ ТК «В.А.Т.- Прилуки» - на 547,1 млн. грн., Договір №35/21 – СД від 28.01.2008 – на 87,8 млн.грн., СП «Каштан Петролеум ЛТД» - на 55,8 млн.грн., ПАТ «Чернігівгаз» - на 29,3 млн.грн.

Забезпечено основні надходження за рахунок акцизного податку з вітчизняних товарів, якого  зібрано понад 3 млрд. грн.;  податку на додану вартість -  1,1 млрд.грн.; рентних платежів надійшло понад 1,0 млрд.грн.; податку на прибуток мобілізовано 345,9 млн.грн.

Вже у 2013 році великий платник податків ПРАТ ТК «В.А.Т.-Прилуки» перейшов на податковий облік до Центрального офісу з обслуговування Великих платників податків ДПС (м.Київ). В результаті питома вага Чернігівської області в наповненні державного бюджету в цілому по країні суттєво знизиться.
 
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.