Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 19:57:21

Результати виконання у 2012 році житлових програм на Чернігівщині

19.01.2013   09:58

У 2012 році на Чернігівщині діяло ряд програм із забезпечення житлом жителів області. Керівництво облдержадміністрації доклало максимум зусиль для їх виконання, зокрема тих програм, за якими забезпечувалися житлом громадяни, що особливо потребують покращення житлових умов.

Так, для інвалідів війни було придбано 24 квартири на загальну вартість понад 7 мільйонів гривень, для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 16 квартир на загальну вартість 5 мільйонів гривень. Для воїнів-інтернаціоналістів було придбано 7 квартир загальною вартістю майже 1,8 мільйонів.

За програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів у 2012 році в області уклали 58 угод, обсяг наданих кредитів становить понад 9 мільйонів гривень.

23 угоди було укладено за програмою доступного житла на загальну суму понад 6 мільйонів гривень, з яких державні кошти - 1806,28 тис. гривень.

Програмою молодіжного кредитування скористалося 8 сімей. Вартість укладених угод – понад 2,7 мільйона гривень, з яких 2477,53 тис.грн бюджетні кошти (1200,0 тис.грн кошти державного бюджету, 1277,53 тис.грн кошти місцевих бюджетів).

Скориставшись програмою „Власний дім”, жителі Чернігівщини змогли придбати 25 житлових будинків.

Крім того, за рахунок коштів державної іпотечної установи було придбано та розподілено 21 квартиру. За рахунок коштів державного бюджету придбано 30 квартир постраждалим мешканцям зруйнованих внаслідок вибуху квартир по вул. 50 років ВЛКСМ, 36 у м. Чернігові загальною вартістю 7,8 млн гривень.

„У минулому році Чернігівська область показала непогані результати, що дозволило їй увійти до десятки кращих в Україні, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, коментуючи підсумки 2012 року щодо виконання програм житлового будівництва. – За всіма програмами придбано або прокредитовано і підлягає розподілу мешканцям області, які потребують покращення житлових умов, 212 квартир. Ми не зупиняємося на досягнутому, а будемо і в подальшому робити все можливе для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, державних та обласних програм”.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.