Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 20:00:34

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи

10.01.2013   08:13Агенцiя

Інформація щодо діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік.


Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю

Упродовж 12 місяців 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об'єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.
З початку 2012 року (станом на 01.01.2013 р.) у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

- видано 15 дозволів на виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у наданні дозволів на виконання будівельних робіт на 2 об'єкти будівництва IV-V категорій складності;

- зареєстровано 954 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 117 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-III категорій складності;

- зареєстровано 1378 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;
- повернуто на доопрацювання 44 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об'єкти будівництва I-II категорій складності;

- видано 8 сертифікатів на об'єкти будівництва IV-V категорій складності;
- відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 2 об'єктів IV категорії складності;

- зареєстровано 1065 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 86 декларацій про готовність об'єктів до експлуатації;

- зареєстровано 1314 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель;
- відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 18 об'єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за 12 місяців 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, проведено - 304 планових перевірок, 2043 позапланових перевірок, за результатами яких видано 163 приписи, накладено 1688 штрафів загальною сумою 2 445 617,80 гривень.


Робота зі зверненнями громадян та організацій

За 12 місяців 2012 року надійшло поштою 2296 кореспонденцій, з них - 250 - звернення громадян, 33 звернення надійшло на особистому прийомі.


Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2012 рік проведено 140 перевірок за дотриманням суб'єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у сфері житлово-комунального господарства, з них 5 позапланових перевірок, 135 планових перевірок.

За результатами перевірок за 2012 рік суб'єктам господарювання Інспекцією надано 134 приписи. З них 130 відповідно до актів планових перевірок та 4 відповідно до актів позапланових перевірок. Стан виконання приписів 92,5 %. По трьох приписах ще не вийшов термін усунення порушень, та по семи приписах Інспекцією надано подовження терміну усунення виявлених порушень, матеріали за трьома перевірками передані до органів прокуратури.

Органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям направлено 56 подань щодо покращення організації роботи у сфері житлово-комунального господарства.

Протягом 12 місяців 2012 р. до Інспекції надійшло 320 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 24 звернення громадян, 253 листи від організацій та підприємств, 43 доручення Держархбудінспекції України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.