У Чернігівській області розпочалися жнива
Цьогоріч перші комбайни на Чернігівщині вийшли в поле 2 липня – на півтора тижня раніше, ніж минулого року.
Аграрії розпочали зі збирання озимих ріпаку та ячменю. Зокрема озимого ріпаку зібрали з 0,3 тис. га (1% до прогнозованої площі), намолотивши 0,9 тис. тонн насіння. Рівень урожайності сягає 30 ц/га. Водночас ячменю зібрано з площі 0,1 тис. га (1% до прогнозованих обсягів), намолочено 0,37 тис. тонн зерна. Рівень урожайності – 37 ц/га.
Загалом до збирання, за попередніми даними, передбачено 57,2 тис. га ріпаку та 256 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур, із них:
пшениці озимої та ярої – 199,2 тис. га;
ячменю озимого та ярого – 18,7 тис. га;
жита – 8,9 тис. га;
вівса – 23,2 тис. га;
гороху – 6 тис. га.
За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото – ілюстративне
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.