Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 00:07:21

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

13.06.2024   13:39Агенцiя

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо,реалізовувати свої права повною мірою.

 Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.
Всі шукачі роботи, які змінили місце проживання внаслідок російської воєнної агресії, можуть скористатися її послугами. Адаптуватися на сучасному ринку праці та працевлаштуватись допоможе низка безкоштовних сервісів та послуг, серед них: підбір роботи, профорієнтаційні послуги, залучення до суспільно корисних, громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації, навчання новим спеціальностям та професіям, зокрема шляхом отримання ваучера, гранти на створення або розвиток власної справи тощо. До речі, для того, щоб скористатися деякими послугами, не обов’язково реєструватися в службі зайнятості безробітним.
Про це йдеться на профінформаційних семінарах для внутрішньо переміщених осіб, які проводять фахівці служби. Черговий такий захід відбувся днями в Прилуцькій філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
Про послугислужбизайнятості читайте на сайті
Є запитання? Звертайтеся на наш канал онлайн-підтримки в Telegram
 

Чернігівськийобласний центр зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини