До Чернігова приїхав Китайський цирк
За кулісиами, куди ми зазирнули до початку виступу, тренувались артисти, всього трупа складає 27 чоловік.
До Чернігова приїхав Китайський цирк
Китайській цирк суттєво відрізняється від європейського тим що тут задіяні діти різного віку, які мають неймовірну пластику та легкість. З 3-х років батьки приводять свою малечу для занять, з восьми - їх вже випускають на сцену.
Гастролі цирку розпочались 18 листопада, за цей час вони вже побували у 21-му місті, на різних сценах України показують свої оригінальні номери, як це було і в Чернігові.
З драконів і розпочався виступ, доречі у Китаї цей міфічний песонаж дуже важливий. Він є одним із 12 знаків зодіаку в китайській астрології.
Акробати та жонглери з тарілками та капелюхами.І ще багато цікавого очікувало на чернігівців.
Глядачі залишились задоволені, кажуть такого цирку в Україні точно ніколи не буде. Після Чернігова Китайський цирк їде до столиці. Тож, якщо не встигли побачити гастролерів тут , можна наздогнати у Києві.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.