Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 06:00:54

До Чернігова приїхав Китайський цирк

17.12.2012   08:12

За кулісиами, куди ми зазирнули до початку виступу, тренувались артисти, всього трупа складає 27 чоловік.

До Чернігова приїхав Китайський цирк

До Чернігова приїхав Китайський цирк

Китайській цирк суттєво відрізняється від європейського тим що тут задіяні діти різного віку, які мають неймовірну пластику та легкість. З 3-х років батьки приводять свою малечу для занять, з восьми - їх вже випускають на сцену.

Гастролі цирку розпочались 18 листопада, за цей час вони вже побували у 21-му місті, на різних сценах України показують свої оригінальні номери, як це було і в Чернігові.

З драконів і розпочався виступ, доречі у Китаї цей міфічний песонаж дуже важливий. Він є одним із 12 знаків зодіаку в китайській астрології.

Акробати та жонглери з тарілками та капелюхами.І ще багато цікавого очікувало на чернігівців.

Глядачі залишились задоволені, кажуть такого цирку в Україні точно ніколи не буде. Після Чернігова Китайський цирк їде до столиці. Тож, якщо не встигли побачити гастролерів тут , можна наздогнати у Києві.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2349

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.