Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:25:44

“Чернігівці – лауреати державних премій”

12.12.2012   18:00Агенцiя

Побачило світ друге доповнене видання довідника “Чернігівці – лауреати державних премій”. Збірка містить нариси, що розповідають про життя та професійну діяльність двісті одного відомого чернігівця.

“Чернігівці – лауреати державних премій”

“Чернігівці – лауреати державних премій”

Одними з перших ознайомитись із новим виданням книги “Чернігівці – лауреати державних премій” пощастило завсідникам Чернігівської міської бібліотеки ім. Коцюбинського. За словами співробітників Чернігівського історичного музею ім. Василя Тарновського, головне завдання цієї збірки нарисів – показати мешканцям Чернігівщини, наскільки багата талантами Сіверська земля.

Особливої актуальності довідник набуває у рік святкування 210-ї річниці створення Чернігівської губернії, адже саме цей період історії найменш досліджений.

За словами науковців, інформацію для вищезгаданих нарисів збирали з українських і зарубіжних джерел, і навіть провели спеціальне анкетування серед самих лауреатів державних премій.

Особлива складність роботи полягала у необхідності опрацювати величезний обсяг інформації, адже уродженці Чернігівщини залишили помітний слід у багатьох сферах життя: культурі, науці, державному управлінні, медицині тощо, а для певних, сьогодні вже звичних, напрямків навіть стали батьками-засновниками.


http://chodtrk.com.ua/?p=7097

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини