97-й сезон оголошено закритим
З нагоди закриття 97-го театрального сезону творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка підготував для своїх шанувальників велику концертну програму за участю вокалістів, артистів драми і балету театру.

Музичне оздоблення святкової програми здійснював високомайстерний театральний оркестр під орудою головного диригента, заслуженого артиста України Олексія Рощака, який супроводжував вокальні виступи артистів театру й виконував популярні сучасні музичні твори.
На початку концерту елегантні ведучі концертної програми – народний артист України Валентин Судак та заслужена артистка України Наталія Максименко – подякували щирим шанувальникам театру, які упродовж багатьох років підтримують артистів, відвідуючи вистави шевченківців і нагороджуючи їх своїми оплесками, та розповіли про здобутки творчого складу театру протягом театрального сезону, що завершується.
Відкрив святковий концерт виступ оркестру з вражаючими музичними композиціями, а чудовим продовженням концертної програми стали вокальні виступи заслуженого артиста України Едуарда Брагіди, артисток Світлани Бойко і Юлії Казакової. Щире захоплення глядацького загалу щоразу викликали хореографічні замальовки «Катя Чілі», «Едіт Піаф», «Фламенко», танго «Аргентина» у виконанні артистів балету Анастасії Сальникової і Володимира Кирильченка, Віталіни Брагіди і Дмитра Лойченка, Антоніни Сидоренко і Бориса Лойченка. Надзвичайно тепло зустрічала глядацька аудиторія українські пісні, що виконували Владислав Лещенко й Едуард Брагіда, та «Дніпровський вальс», де разом зі співом Юлії Казакової на сцені у бальному танці кружляли балетні пари.
Дружні аплодисменти усієї театральної зали супроводжували кожен концертний номер оркестрантів, які крім того, що грали на музичних інструментах, і притопували, і прихлопували, і вражали хоровим співом. Окрему увагу глядачів та бурхливі оплески отримали виконавці сольних партій Олександр Мовчан (труба), Андрій Токар (тромбон), Юрій Ярошевич (скрипка).
На завершення святкової концертної програми ведучі запросили на сцену усіх учасників концерту та керівників театру. Художній керівник Андрій Бакіров звернувся зі словами вдячності на адресу прихильників чернігівського театру і запросив до якнайчастішого відвідування протягом наступних театральних сезонів. Директор театру Сергій Мойсієнко побажав акторам і глядачам міцного здоров’я, витримки і мужності в складні часи воєнного стану в країні, віри в неодмінне здобуття перемоги захисниками України та урочисто оголосив 97-й театральний сезон закритим.
Вітаючи всіх любителів театрального мистецтва із завершенням 97-го театрального сезону, щиро зичимо нових приємних зустрічей упродовж наступного нового театрального сезону.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної час
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).