Моновистава у дворику Чернігівського філармонійного центру
Дворик Чернігівського обласного філармонійного центру давно став одним з найпопулярніших сценічних майданчиків міста.
По-суті, сцена просто неба є відкритим мистецьким простором для митців Чернігівщини, який дозволяє реалізовувати різноманітні культурні проєкти.
![]()
23 червня 2023 року відомий чернігівський актор Микола Бичук представив тут моновиставу “Чому люди не...?” у постановці Євгенія Сидоренка.
Моновистава має численних шанувальників, адже демонструвалася вона не тільки на багатьох майданчиках в Україні, а у світі.
Відкрив нинішній показ головний режисер філармонійного центру Дмитро Обєдніков.
Для героя вистави гамлетівське “бути чи не бути?” — питання одного кроку з даху багатоповерхівки. Втекти від себе чи розібратися у собі і знайти новий сенс у житті? Екзистенційний вибір — привід говорити: з собою, зі своїм плащем, з глядачами, з Богом. Це привід ставити нескінченні питання “чому?”. “Від повного внутрішнього розлому до набуття нових сенсів”, — так про свого персонажа каже актор.
Богопошук героя Миколи Бичука був тепло прийнятий публікою, яка цього вечора зібралася у затишному дворику обласного філармонійного центру.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.
