Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 09:48:57

Конкурс світлин на гендерну тематику #проЖиття війни

30.03.2023   14:42Агенцiя

Волинський прес-клуб і Гендерний центр Волинської області за підтримки Медійної програми в Україні Internews оголошують Конкурс документальних фотографій, які відображають вплив війни в Україні на жінок і чоловіків, увиразнюють соціальну та гендерну проблематику під час воєнного стану.

Зокрема, це можуть бути світлини про участь жінок у захисті країни, волонтерство жінок і чоловіків в Україні і за кордоном, материнство у час війни  / відповідальне батьківство, професійну реалізацію всупереч викликам воєнного часу і стереотипним уявленням про ролі жінок і чоловіків у суспільстві тощо.
Участь у конкурсі можуть взяти журналісти/журналістки, пресофіцери/-офіцерки, волонтери/волонтерки, громадські активісти/активістки та інші громадяни й громадянки, які проживають в Україні та вимушено – за її межами.

Конкурсні вимоги:

  1. відповідність загальній тематиці конкурсу
  2. лише власні фото, зняті на фотоапарат чи мобільний телефон
  3. мінімальна обробка в графічному редакторі (лише колористика і контраст)
  4. максимальна кількість світлин від однієї людини – 5

Оцінювання робіт проводитиме журі, сформоване з фахівців і фахівчинь у сфері фотографії, медіа та гендерних питань (до завершення конкурсу імена не розголошуються).
Результати конкурсу будуть оголошені в червні 2023 р.
Всі учасники / учасниці конкурсу отримають дипломи, а переможців / переможиць чекає винагорода.
Кращі фото будуть розміщені на інформаційному ресурсі GenderГід і поширені в соціальних мережах та матеріалах організаторів.
Фото просимо надсилати на e-mail: volynpressclub@gmail.com,у темі листа вказавши «На фотоконкурс_Ваше прізвище». Дедлайн – 31 травня включно.

Разом зі світлинами просимо зазначити:

  • Ваше ім’я та прізвище;
  • контактний номер телефону й електронну адресу;
  • місце роботи / діяльності і посаду / вид діяльності;
  • посилання на Вашу сторінку у Facebook.

Якщо у вас виникатимуть питання – пишіть на e-mail: volynpressclub@gmail.com.

Конкурс відбувається в межах проекту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром Волині та Незалежною громадською мережею прес-клубів України

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини