В Атюші відбувся благодійний концерт на підтримку наших воїнів-захисників: люди зібрали майже 9 тисяч гривень
У неділю Народний аматорський духовий концерт Коропського будинку культури дав благодійний концерт в Атюші, під час якого збирали гроші на підтримку ЗСУ.
Біля місцевого будинку культури оркестр виконав багато патріотичних композицій, зокрема вперше у його виконанні лунали «Стефанія» та «Горить-палає техніка ворожа».
Виступили також солісти Коропського БК і атюшівські вокалістки – випускниці Мистецької школи Анастасія Башук і Вікторія Ковтун.
Під час концерту атюшани назбирали до благодійної скриньки 8 тисяч 941 гривню. Усі кошти будуть перераховані на рахунок Алли Шаповал, на якому консолідуються кошти на амуніцію для воїнів з нашої громади.
Коропська селищна рада
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.