Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 17:51:54

“У Лукомор’я”

27.11.2012   15:19Агенцiя

На його полотнах оживають казкові та билинні герої. В рамках культурного обміну між нашою областю та АР Крим в галереї Пласт-арт відкрилася виставка джанкойського художника Володимира Литвина. Перегляд представлених на експозиції картин, а їх там 52, підіймає настрій та нагадує про всепереможну силу Добра.

Сходити на виставку – як повернутися в дитинство або послухати казку про Бабу Ягу, Кощія та билинних богатирів. У Чернігові відкрилась несподівано позитивна і просто вражаюча виставка кримського художника Володимира Литвина “У Лукомор’я”.

Сам митець на презентацію виставки, на жаль, не приїхав, але це не завадить трохи про нього розповісти. Народився на Уралі, живе в Криму, в Джанкої. Володимир Литвин – художник за освітою, хоча останні роки працює пожежним. Робота “доба через три” подарувала йому багато вільного часу і, як бачите, він не згаяв його на лінощі та інші характерні для земних людей дурниці.

Хочеться розглядати і вдивлятися довше. Навіть чернігівські художники, які прийшли на виставку, зізнаються, що тут все несподіванка – техніка, стиль, унікальні різьблені рами, які і самі можна вважати витвором мистецтва.

Маловідомий і зовсім некомерційний художник, який вже відійшов від ремесла і відклав пензлі в дальню шухляду, Володимир Литвин повернувся до живопису, читаючи казки власним дітям. Природно, що і першими відвідувачами виставки в Чернігові стали діти – учні художньої школи.

http://chodtrk.com.ua/?p=6822

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини