Відомі письменники та видавці Брати Капранови завітали до Чернігова
Брати Капранови заспівали словами відомого в Чернігові Максима Паленка з проекту "Зелена сцена”.
Брати Капранови завітали до Чернігова
Говорять для популяризації української літератури можуть і кобзарювати. Для цього і музичні інструменти освоюють. А для підтримки української книги навіть премію заснували.
Відомі письменники та видавці Брати Капранови завітали до Чернігова в рамках свого турне Україною на підтримку нововиданої книги "Приворотне зілля”.
Сучасний містичний детектив, де центральною фігурою дослідження авторів є загадкова половина жителів країни – українська жінка та її чари.
Для підтримки нових літературних талантів брати створили сайт, на якому допомагають талантам знайти свого видавця. Книгу презентували читачам та запросили авторів до співпраці.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.