Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 20:40:29

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом

22.01.2022   14:00Агенцiя

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Цей дует — творча колаборація поетеси Катерини Волошиної та музиканта Сергія Радзецького. Авторка пригадує, що якраз готувалась до презентації своєї п’ятої книги, коли виникла ідея створити дует і презентувати творчість по-новому. Спочатку Катерина Волошина була частиною дуету Voloshyna & Bushiko. Разом із відомим музикантом та композитором Костянтином Бушинським записано 4 музично-поетичні альбоми. Потім захотілось особливої тиші, і після музичної паузи було створений новий дует під назвою «Інша тиша».
 
Катерина Волошина — київська поетеса, авторка десяти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів. Учасниця фестивалів та проєктів: Книжковий арсенал, Book Forum Lviv, Почути, Вірші вночі, Book Space, СловаRi, Демидівські вихідні, Літера. Авторка пише з дитинства, першу книгу опублікувала 2006.
 
Сергій Радзецький — композитор, музикант, басист. Лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів Zappanale (DE), GBOB (EN), ALT.LiTO (SL), JAZZ BEZ (PL) як виконавець і композитор. Лауреат фестивалю «Червона Рута», Тарас Бульба, Тарасова Гора, Славське рок, Гоголь Фест і багатьох інших. Автор першої в Україні рок-опери «Тарас Бульба».

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини