Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 12:38:55

У Коропській громаді хочуть проводити Хлібний ФЕСТ

14.01.2022   17:09Агенцiя

Коропська селищна рада готує проєкт проведення фестивалю хліба для отримання фінансування від Українського культурного фонду

Сьогодні команда громади отримала можливість перевірити матеріали та доопрацювати їх в рамках онлайн консультації з експертами: Іриною Кудрик, керівницею Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області, та Людмилою Чабак, радницею з децентралізації та місцевого самоврядування.
 
Ідея проєкту громади полягає у проведенні фестивалю хлібу на якому відтворять традиційну технологію виготовлення хліба. Починаючи із виробництва борошна, і завершуючи випічкою хліба.
 
 "Ми хочемо долучити до активностей наших виробників хлібу, майстрів та митців. І в цій спільній роботі прагнемо сформувати якісну культурну послугу", - наголошує Тетяна Кузьменко спеціалістка відділу культури та туризму Коропська селищна рада.
 
Команда громади вже підготувала значну частину необхідних матеріалів, і за наступні два тижні має завершити процес підготовки. Сьогодні ж говорили про:
📌 команду проєкту;
📌 бюджет проєкту;
📌 заповнення заявки проєкту;
📌 заходи та активності проєкту;
📌 ризики реалізації проєкту.
 
"Пандемія це ризик, але в нашій заявці ми маємо описати, як під час проведення заходів ви цей ризик нівелюєте та створите безпечний простір. Це додасть вам балів", - вважає Людмила Чабак.
Нагадаємо, що зараз відбувається цикл онлайн консультацій для громад з підготовки проєктів для отримання фінансування від Українського культурного фонду.
 
 "Грантова програма УКФ це гарна можливість для громад сформувати якісну культурну послугу. Крім того, команди громад мають можливість отримати досвід проєктного менеджменту та співпраці із великими грантовими інституціями", - переконує Ірина Кудрик.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини