Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 02:12:38

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

09.12.2021   12:27Агенцiя

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

Про це розповіла Євгенія Кузнєцова, представниця Деснянської селищної ради.

«Ми маємо унікальний Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, у якому є цікаві для туристів локації. Ми хочемо об’єднати 5 таких місць в громаді у єдиний туристичний маршрут, обладнати його, продумати яким чином можна монетизувати потік туристів», - наголосила Євгенія Кузнєцова.

Сьогодні команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області провела онлайн консультацію для фахівців громади. Говорили про підготовку проєктів для УКФ, вимоги та типові помилки, які роблять проєктанти.

Олександра Фадєєва, залучена експертка «U-LEAD з Європою», розповіла про вимоги фонду та проєкти за схожою тематикою.

«Варто звернути увагу на кількість локацій, які ви хочете пов’язати маршрутом, визначити кількість туристів, яких зможете залучити. Також необхідно продумати хто буде балансоутримувачем локацій, та за які кошти після проєкту буде все це функціонувати. На ці деталі звертають значну увагу оцінювачі», - розповіла Олександра Фадєєва.

Сьогодні грантовий сезон УКФ вже розпочався і збір проєктів триватиме до січня, а в окремих лотах до лютого 2022 року. Ось тут вся детальна інформація про лоти https://ucf.in.ua/news/01-11-2021

Громада має можливість разом із Олександрою Фадєєвою пропрацювати проєкт та якісно його підготувати до конкурсу. Людмила Чабак, радниця із децентралізації та місцевого самоврядування також долучилась до роботи та консультування.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.