Секретар Чернігівської міської ради приєднався до написання Диктанту національної єдності в міському ТІЦ
Сьогодні, в День української писемності та мови, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако та начальник управління культури та туризму міськради Олександр Шевчук взяли участь у написанні Диктанту національної єдності в міському туристичному інформаційному центрі Чернігова.
Разом з ними участь у цьому символічному заході в ТІЦ взяли працівники цього центру та управління, а також представники Чернігівського обласного військового комісаріату.
- Українська мова століттями пригнічувалася різними імперіями, які намагалися її мінімізувати, взагалі заборонити та знищити - але вона вистояла. Зараз мова захищена Конституцією та Законом, але все одно потребує популяризації і підтримки свідомих громадян. Диктант національної єдності – це гарна традиція. Його пишуть і маленькі, і дорослі. Таким чином ми підтримуємо, популяризуємо українську мову – найкрасивішу та найріднішу мову у світі. І я думаю, що присутні тут його писали не для того, щоб отримати високі бали і написати без помилок, хоча я не виключаю цього. Впевнений, що тут головне – не перемога, а участь. Добре, що чернігівці долучаються до написання Диктанту національної єдності і популяризації української мови, - сказав Олександр Ломако в коментарі журналістам після написання диктанту.
Радіодиктант національної єдності є традицією, яку започаткувала Національна радіокомпанія України. У прямому ефірі “Українського радіо” в День української писемності та мови його транслюють вже двадцять перший рік поспіль. Приєднатися до написання диктанту єдності може будь-який бажаючий, і щороку це робить величезна кількість патріотично налаштованих людей.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.
Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32
У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».