Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 07:23:25

Туристично інформаційному центру Чернігова виповнилося три роки

21.10.2021   08:50Агенцiя

На день народження, 20 жовтня, зібралася команда активних його учасників, які створюють проєкти для розвитку Міста легенд.

ТІЦ допомагає туристам та містянам зорієнтуватися щодо цікавих локацій та подій у Чернігові. Та це далеко не все, над чим тут працюють.

На території маленького простору народжуються великі проєкти для покращення міста. Незважаючи на пандемію коронавірусу кількість туристів на Чернігівщині збільшується, зазначає Олександр Шевчук.

ТІЦ – місце звідки починається подорож містом легенд. Тут  започатковано школу гідів і амбасадорів, у планах центру і  надалі розвивати цей напрямок, щоб задовольнити інтерес туристів, які приїздять до Чернігова.

50 туристичних маршрутів на цей рік зміг запропонувати ТІЦ для гостей Чернігова. Але на цьому тут не зупиняються. Разом з управлінням культури і туризму центр розпочинає велику роботу над маркетинговою стратегією міста, яку презентуватимуть в березні. Також у планах напрацювання нових слоганів для Чернігова, вивчення цільової аудиторії та створення нових підходів до туристичних виставок.

Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини