Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:47:18

Чернігівські фотографи найспортивніші та найшвидші

11.11.2011   16:37Агенцiя

Досить часто у пресі з'являються повідомлення про досягнення Чернігівських спортсменів з різних куточків планети.

"Грає Легенда". Фото В.Шайгородського

Це свідчить про те, що в місті приділяють достатньо уваги популяризації спортивних секцій різного ґатунку. Часто ми з вами бачимо на різних змаганнях людину з фотокамерою.

Вони теж спортсмени. Доганяють, а то й переганяють спортсменів, в надії спіймати =КАДР=

Кожного року Національний олімпійський комітет України проводить фото конкурси, де змагаються вже вдалі фото роботи на спортивну тематику.

Цього року Національна спілка фото художників України разом з Федерацією футбола України організували та провели фото конкурс „Україна грає у футбол”.

На конкурс надійшло 265 робіт від 50-ти авторів з різних куточків України. Компетентне жюрі відібрало до експозиції 119 робіт. Серед учасників експозиції Віктор Кошмал (4-ри роботи) та Валерій Шайгородський. Обоє члени НСФХ України, окрім того – друзі. Але спорт – спорт.

Фотоконкурс був відкритий для всіх любителів. Участь у конкурсі – безкоштовна. А ні Золоту та Бронзову медаль НСФХУ жюрі нікому не вручила, кажуть ще мало каші з'їли. Срібну медаль присудили Володимиру Поліщуку з м.Бердичів.

Чернігівським фотографам дістались інші нагороди. В номінації „Дитячий та юнацький футбол – розвиток і перспективи” Віктор Кошмал за фото „НАСТАНОВА” посів перше місце, Диплом НСФХУ першого ступеня. А Валерій Шайгородський за роботу „Грає ЛЕГЕНДА” посів 2-ге місце, Диплом НСФХУ другого ступеня в номінації „Жінки грають у футбол”.

Треба ще додати, що нагороди будуть вручати під час відкриття фото експозиції у Києві.
 

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».