Національний заповідник «Чернігів стародавній»: осінній туристичний сезон у розпалі, знову рекорд
Незважаючи на карантинні обмеження на музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» розпочався «високий» туристичний сезон.

На вихідні, і на святкові дні вже є чимало замовлень екскурсій з різних куточків України.
Поціновувачі старовини вже напевно звикли, що у заповіднику протягом кількох місяців рекордні показники. І цього разу нам приємно повідомити, що у вересні 2021 року до нас завітало 31036 відвідувачів. Це рекорд у цьому році! Для порівняння: у серпні — 30491, червні — 30146, липні — 21064, травні — 19473.
Стабільний показник і по екскурсіям на об’єктах заповідника «Чернігів стародавній»: у вересні — 686, у серпні — 665, червні — 802, липні — 665, травні — 521.
Разом з тим, зростає і географія відвідувачів. Попереду, як завжди, мешканці столиці та Київської області. Але не відстають і мешканці Харкова, Львова, Полтави, Сум, Дніпра, Кривого Рога, Черкас, Миколаєва…
Щодня, і особливо у вихідні дні, сотні екскурсантів прямує в Чернігів, щоб помилуватися краєвидами старовинного осіннього міста, дізнатися про історію міста, його архітектуру.
«Чернігів стародавній»
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».