Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 21:41:08

“Палітра очима художниць”

10.11.2012   11:33Агенцiя

Аматорське об’єднання художників “Деснянська палітра” досить активне.

“Палітра очима художниць”

“Палітра очима художниць”

Десятки самодільних митців готують твори до виставок. Вернісажі проходять з великим успіхом. На цей раз об’єднання презентувало в Арт-клубі виставку під назвою “Палітра очима художниць”, яка стала справжнім подарунком для шанувальників образотворчого мистецтва.

Мистецьке життя тут постійно вирує, про що не без гордості розповідає провідний спеціаліст-методист образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва обласного навчально-методичного центру культури та мистецтва Аліна Цупко.

У невеличкій затишній залі урочисто і яскраво: від робіт, від квітів, від радості трьох учасниць виставки і захоплення гостей. Вікторія Пікунова, Віра Летошко і Надія Граб дуже різні, але ж їхні твори разом виглядають досить гармонійно.

На виставці трьох жінок не тільки насолоджуєшся творами, а й на власні очі бачиш, як прикрашає і змінює на краще творчість, яка із задоволення і захоплення переросла у яскраве, цікаве і насичене мистецтво.

http://chodtrk.com.ua/?p=6593

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини