Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 18:59:40

Кобзар-лірник Василь Нечепа дасть 200 концертів до 200-річчя Тараса Шевченка

09.11.2012   09:13

Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, кобзар-лірник із Чернігова Василь Нечепа дає серію концертів до 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Василь Нечепа

Василь Нечепа

Про це він повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу напередодні 61-го концерту, присвяченого 30-річчю своєї філармонійної діяльності.

“Дев’ятого березня у Чернігові на Валу, біля засніженого Тараса я співав “Отче наш, Тарасе” і сказав, що прийду до батька з подарунком – дам 200 концертів. Це я взяв на себе такий обов’язок”, – сказав артист.

Ювілейний вечір Василя Нечепи проходив у переповненій залі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм. Привітати шанованого співака прийшли численні шанувальники, друзі, колеги, земляки з малої батьківщини. Він же вийшов на сцену в тому ж костюмі, в якому у жовтні 1982 року вперше заспівав у чернігівській філармонії, виконав ті ж пісні під акомпанемент того ж вірного йому концертмейстера Елеонори Ачкуріної.

У концерті взяли участь також капела бандуристів ім. О.Вересая та Академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди”. У виконанні В. Нечепи та названих колективів прозвучали класичні й сучасні твори українських композиторів, народні пісні й думи у супроводі кобзи та ліри. “Те, чого навчили вчителі мої, я зберіг. Це було нелегко”, – зізнався В. Нечепа.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kobzar_lirnik_vasil_nechepa_dast_200_kontsertiv_do_200_richchya_tarasa_shevchenka_1769961

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини